Dell Latitude 7450 14.1″ (Ultra 7-165U/32GB/500GB SSD/W11 Pro)
€ 1,050.00 Με Φ.Π.Α.
Dell Latitude 7450, CPU: Intel Ultra 7 165U, RAM: 32GB, SSD: 500GB
1 σε απόθεμα
Περιγραφή
| MANUFACTURER | Dell |
| MODEL | Latitude 7450 |
| CPU | Intel Ultra 7 165U |
| CPU SPEED | 2.1GHz |
| RAM | 32GB |
| GRAPHICS | Intel Graphics |
| DISPLAY SIZE | 14.1″ |
| DISPLAY RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| SSD | 500GB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 Pro |
| WARRANTY | 2 Years |





