Dell Latitude E7300 13.3″ (Core i7-8665U/16GB/500GB SSD/W11 Pro)
€ 400.00 Με Φ.Π.Α.
Dell Latitude 7300, CPU: Intel Core i7 8665U, RAM: 16GB, SSD: 500GB
2 σε απόθεμα
Περιγραφή
| MANUFACTURER | Dell |
| MODEL | Latitude 7300 |
| CPU | Intel Core i7 8665U |
| CPU SPEED | 1.90GHz |
| RAM | 16GB |
| GRAPHICS | Intel UHD 620 |
| DISPLAY SIZE | 13.3″ |
| DISPLAY RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| SSD | 500GB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 Pro |
| WEB CAM | Yes |
| WARRANTY | 2 Years |





