Dell Optiplex 3090 UFF (i3-1115G4E/8GB/256GB SSD/W11 Pro)
€ 350.00 Με Φ.Π.Α.
Dell Optiplex 3090 UFF, CPU: Intel Core i3 1115G4E, RAM: 8GB, SSD: 256GB
1 σε απόθεμα
Περιγραφή
| MANUFACTURER | Dell |
| MODEL | Optiplex 3090 UFF |
| CPU | Intel Core i3 1115G4E |
| CPU SPEED | 3.00GHz |
| RAM | 8GB |
| GRAPHICS | Intel UHD |
| SSD | 256GB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 Pro |
| WARRANTY | 2 Years |





