Dell Precision 7520 15.6″ (Core i7-6820HQ/8GB/256GB SSD/W11 Pro)
€ 400.00 Με Φ.Π.Α.
Dell Precision 7520, CPU: Intel Core i7 6820HQ, RAM: 8GB, SSD: 256GB
5 σε απόθεμα
Περιγραφή
| MANUFACTURER | Dell |
| MODEL | Precision 7520 |
| CPU | Intel Core i7 6820HQ |
| CPU SPEED | 2.70GHz |
| RAM | 8GB |
| GRAPHICS | NVidia Quadro M1200 |
| DISPLAY SIZE | 15.6″ |
| DISPLAY RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| SSD | 256GB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 Pro |
| WEB CAM | Yes |
| WARRANTY | 2 Years |





