Dell Precision 7710 17.3″ (Core i5-6300HQ/16GB/500GB SSD/W11 Pro)
€ 550.00 Με Φ.Π.Α.
Dell Precision 7710, CPU: Intel Core i5 6300HQ, RAM: 16GB, SSD: 500GB
1 σε απόθεμα
Περιγραφή
| MANUFACTURER | Dell |
| MODEL | Precision 7710 |
| CPU | Intel Core i5 6300HQ |
| CPU SPEED | 2.30GHz |
| RAM | 16GB |
| GRAPHICS | NVidia Quadro M3000M |
| DISPLAY SIZE | 17.3″ |
| DISPLAY RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| SSD | 500GB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 Pro |
| WEB CAM | Yes |
| WARRANTY | 2 Years |





