Dell Vostro 15 5501 15.6″ (Core i5-1035G1/8GB/500GB SSD/W11 Pro)
€ 450.00 Με Φ.Π.Α.
Dell Vostro 15 5501, CPU: Intel Core i5 1035G1, RAM: 8GB, SSD: 500GB
1 σε απόθεμα
Περιγραφή
| MANUFACTURER | Dell |
| MODEL | Vostro 15 5501 |
| CPU | Intel Core i5 1035G1 |
| CPU SPEED | 1.1GHz |
| RAM | 8GB |
| GRAPHICS | Intel UHD |
| DISPLAY SIZE | 15.6″ |
| DISPLAY RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| SSD | 500GB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 Pro |
| WEB CAM | Yes |
| WARRANTY | 2 Years |





