HP Elite Dragonfly G2 Notebook 13.3″ Touch (Core i5-1135G7/8GB/256GB SSD/W11 Pro)
€ 420.00 Με Φ.Π.Α.
HP Elite Dragonfly G2 Notebook, CPU: Intel Core i5 1145G7, RAM: 8GB, SSD: 256GB
2 σε απόθεμα
Περιγραφή
| MANUFACTURER | HP |
| MODEL | Elite Dragonfly G2 Notebook |
| CPU | Intel Core i5 1135G7 |
| CPU SPEED | 2.40GHz |
| RAM | 8GB |
| GRAPHICS | Intel Iris Xe |
| DISPLAY SIZE | 13.3″ |
| DISPLAY RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| SSD | 256GB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 Pro |
| WEB CAM | Yes |
| WARRANTY | 2 Years |





