HP EliteBook 835 G8 13.3″ (Ryzen Pro 5650U/16GB/500GB SSD/W11 Pro)
€ 480.00 Με Φ.Π.Α.
HP EliteBook 835 G8, CPU: AMD Ryzen Pro 5650U, RAM: 16GB, SSD: 500GB
1 σε απόθεμα
Περιγραφή
| MANUFACTURER | HP |
| MODEL | EliteBook 835 G8 |
| CPU | AMD Ryzen Pro 5650U |
| CPU SPEED | 2.30GHz |
| RAM | 16GB |
| GRAPHICS | AMD Radeon |
| DISPLAY SIZE | 13.3″ |
| DISPLAY RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| SSD | 500GB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 Pro |
| WEB CAM | Yes |
| WARRANTY | 2 Years |





