HP Elitebook 840 G3 14.1″ (Core i5-6300U/8GB/120GB SSD/W11 Pro)
€ 180.00 Με Φ.Π.Α.
HP Elitebook 840 G3, CPU: Intel Core i5 6300U, RAM: 8GB, SSD: 120GB
14 σε απόθεμα
Περιγραφή
| MANUFACTURER | HP |
| MODEL | Elitebook 840 G3 |
| CPU | Intel Core i5 6300U |
| CPU SPEED | 2.40GHz |
| RAM | 8GB |
| GRAPHICS | Intel HD 520 |
| DISPLAY SIZE | 14.1″ |
| DISPLAY RESOLUTION | 1366 x 768 |
| SSD | 120GB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 Pro |
| WEB CAM | Yes |
| WARRANTY | 2 Years |





