HP ZBook Firefly 14 G8 14.1″ Touch (Core i7-1165G7/16GB/500GB SSD/W11 Pro)
€ 800.00 Με Φ.Π.Α.
HP ZBook Firefly 14 G8, CPU: Intel Core i7 1165G7, RAM: 16GB, SSD: 500GB
1 σε απόθεμα
Περιγραφή
| MANUFACTURER | HP |
| MODEL | ZBook Firefly 14 G8 |
| CPU | Intel Core i7 1165G7 |
| CPU SPEED | 2.8GHz |
| RAM | 16GB |
| GRAPHICS | NVidia T500 |
| DISPLAY SIZE | 14.1″ |
| DISPLAY RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| SSD | 500GB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 Pro |
| WEB CAM | Yes |
| WARRANTY | 2 Years |





