Lenovo ThinkCentre M910q (Core i5-7500T/8GB/256GB SSD/W11 Pro)
€ 220.00 Με Φ.Π.Α.
Lenovo ThinkCentre M910q, CPU: Intel Core i5 7500T, RAM: 8GB, SSD: 256GB
4 σε απόθεμα
Περιγραφή
| MANUFACTURER | Lenovo |
| MODEL | ThinkCentre M910q |
| CPU | Intel Core i5 7500T |
| CPU SPEED | 2.70GHz |
| RAM | 8GB |
| GRAPHICS | Intel HD 630 |
| SSD | 256GB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 Pro |
| WARRANTY | 2 Years |





