Lenovo ThinkPad A475 14.1″ (AMD Pro A12-8830B/8GB/256GB SSD/W10 Pro)
€ 160.00 Με Φ.Π.Α.
Lenovo ThinkPad A475, CPU: AMD Pro A12-8830B, RAM: 8GB, SSD: 256GB
1 σε απόθεμα
Περιγραφή
| MANUFACTURER | Lenovo |
| MODEL | ThinkPad A475 |
| CPU | AMD Pro A12-8830B |
| CPU SPEED | 2.50GHz |
| RAM | 8GB |
| GRAPHICS | AMD Radeon R7 |
| DISPLAY SIZE | 14.1″ |
| DISPLAY RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| SSD | 256GB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 10 Pro |
| WEB CAM | Yes |
| WARRANTY | 2 Years |





