Lenovo ThinkPad L13 Yoga 13.3″ Touch (Core i5-1135G7/16GB/500GB SSD/W11 Pro)
€ 550.00 Με Φ.Π.Α.
Lenovo ThinkPad L13 Yoga, CPU: Intel Core i5 1135G7, RAM: 16GB, SSD: 500GB
4 σε απόθεμα
Περιγραφή
| MANUFACTURER | Lenovo |
| MODEL | ThinkPad L13 Yoga |
| CPU | Intel Core i5 1135G7 |
| CPU SPEED | 2.40GHz |
| RAM | 16GB |
| GRAPHICS | Intel Iris Xe |
| DISPLAY SIZE | 13.3″ |
| DISPLAY RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| SSD | 500GB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 Pro |
| WEB CAM | Yes |
| WARRANTY | 2 Years |





