Lenovo ThinkPad T470p 14.1″ Touch (Core i7-7820HQ/8GB/256GB SSD/W11 Pro)
€ 240.00 Με Φ.Π.Α.
Lenovo ThinkPad T470p, CPU: Intel Core i7 7820HQ, RAM: 8GB, SSD: 256GB
Εξαντλημένο
Περιγραφή
| MANUFACTURER | Lenovo |
| MODEL | ThinkPad T470p |
| CPU | Intel Core i7 7820HQ |
| CPU SPEED | 2.90GHz |
| RAM | 8GB |
| GRAPHICS | NVidia GeForce 940MX |
| DISPLAY SIZE | 14.1″ |
| DISPLAY RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| SSD | 256GB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 Pro |
| WEB CAM | Yes |
| WARRANTY | 2 Years |





