Lenovo ThinkPad T580 15.6″ (Core i7-8650U/16GB/120GB SSD/1TB HDD/W11 Pro)
€ 350.00 Με Φ.Π.Α.
Lenovo ThinkPad T580, CPU: Intel Core i7 8650U, RAM: 16GB, SSD: 120GB, HDD: 1TB
Εξαντλημένο
Περιγραφή
| MANUFACTURER | Lenovo |
| MODEL | ThinkPad T580 |
| CPU | Intel Core i7 8650U |
| CPU SPEED | 1.90GHz |
| RAM | 16GB |
| GRAPHICS | Intel UHD 620 |
| DISPLAY SIZE | 15.6″ |
| DISPLAY RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| SSD | 120GB |
| HARD DRIVE | 1TB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 Pro |
| WEB CAM | Yes |
| WARRANTY | 2 Years |





