Lenovo ThinkPad X1 Yoga 2nd Gen 14″ Touch (Core i7-7600U/16GB/500GB SSD/W11 Pro)
€ 380.00 Με Φ.Π.Α.
Lenovo ThinkPad X1 Yoga 2nd Gen, CPU: Intel Core i7 7600U, RAM: 16GB, SSD: 500GB
Εξαντλημένο
Περιγραφή
| MANUFACTURER | Lenovo |
| MODEL | ThinkPad X1 Yoga |
| CPU | Intel Core i7 7600U |
| CPU SPEED | 2.80GHz |
| RAM | 16GB |
| GRAPHICS | Intel HD 620 |
| DISPLAY SIZE | 14.1″ |
| DISPLAY RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| SSD | 500GB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 Pro |
| WEB CAM | Yes |
| WARRANTY | 2 Years |





