Lenovo X1 Carbon 5th Gen 14.1″ Touch (Core i7-7500U/16GB/500GB SSD/W11 Pro)
€ 380.00 Με Φ.Π.Α.
Lenovo X1 Carbon 5th Gen, CPU: Intel Core i7 7500U, RAM: 16GB, SSD: 500GB
1 σε απόθεμα
Περιγραφή
| MANUFACTURER | Lenovo |
| MODEL | X1 Carbon 5th Gen |
| CPU | Intel Core i7 7500U |
| CPU SPEED | 2.7GHz |
| RAM | 16GB |
| GRAPHICS | Intel HD 620 |
| DISPLAY SIZE | 14.1″ |
| DISPLAY RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| SSD | 500GB |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 Pro |
| WEB CAM | Yes |
| WARRANTY | 2 Years |





